Yaklaşık 50 yıl önce, ülkemizde ki askeri üniforma ihtiyacını karşılamak üzere yola çıktık. Çıktığımız bu yolda kendimizi sürekli geliştirerek yalnızca asker kıyafetleri üretmekle kalmadık, hem polis kıyafetleri, polis aksesuarı ve diğer kurumsal tekstil ürünlerini üreterek firmamızı genişletmeyi başardık.

Dış pazarda üst sıralarda boy gösteren firmamız, başlıca Afrika kıtası ve Ortadoğu ülkelerinde yaygın ihracat potansiyeline sahiptir. Sırada ki hedefimiz ise Latin Amerika ülkelerine ulaşmaktır. Uluslararası ticarette yıları aşkın bir tecrübeye sahip olarak çalıştığımız tüm ülkelerin talebine uygun ve teknik şartnamelere bağlı bir şekilde numunelendirme ve yaklaşık 20 ile 60 gün arasında 3,000’den başlayan üretim kapasitesiyle ürünlerimizi, sizlerin beğenisine sunmaktayız. Ürünlerimizde ki kalitenin net bir göstergesi olan, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve en çok önem verdiğimiz değerlerden, müşteri memnuniyeti adına ISO 10002:2014 sertifikalarına sahibiz.

Uzun yıllardır bu işi yapan bireylerle bir araya gelen uzman kadromuz, her aşamada istikrarlı bir özen göstermektedir. Talebinizi doğrultusunda sizlere en kaliteli ve en sağlıklı hizmeti vermenin, kuvvetli bir iletişim ile sağlandığını düşünüyoruz. Bu nedenle bütün bu süreçte sizlerle ‘’çözüm odaklı’’ çalışıp süreç bittikten sonra da iletişim halinde olmaya devam ediyoruz. Firmamızın yıllar boyunca değişmeyen ilkesi, her zaman bu olmuştur; ‘’ İyi hizmet, iyi kalite, iyi fiyat ve hızlı teslimat.’’ Bizleri başarıya ulaştıran en büyük temelin, bu ilkeler olduğuna inanıyor ve ülkemizin ekonomisine katkı sunmaktan, büyük onur duyuyoruz. Son olarak Raff Military Textile, ülkemizin güçlenmesi ve gelişmesine büyük katkılar sunan Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SASAD) ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) üyelerinden biridir.